Kontakt

Przedszkole Sióstr Nazaretanek

ul.Marka Radwanity 58,
34-114 Marcyporęba

(0)33 879 20 88

Święto Niepodległości

13 listopada obchodziliśmy w naszym przedszkolu Święto Niepodległości. Z tej okazji Dzieci i Rodzice przyszli ubrani na galowo. Na sali dominował kolor biało-czerwony. To wyjątkowy czas dla każdego Polaka i lekcja patriotyzmu zarówno dla najmłodszych jak i dla nas „nieco” starszych.

Dzieci przygotowały program słowno- muzyczny, który przypomniał nam o trudnej historii Polski i miał na celu rozwinąć postawy patriotyczne. Przedszkolaki z zaangażowaniem recytowały wiersze, śpiewały i inscenizowały piosenki o charakterze patriotycznym, odśpiewały wraz z rodzicami hymn Polski i inne piosenki patriotyczne. Była to piękna uroczystość, którą będziemy długo pamiętać.

Ogłoszenia